SuperKreditai.lt

kreditas internetu

Kreditas internetu populiarus, nors atsiliepimai įvairūs

Šuo loja, o karavanas eina – taip juokais galima apibūdinti vienos finansinės paslaugos įsitvirtinimą rinkoje. Tai – kreditas internetu. Vos tik atsiradus rinkoje, iškart daug vartotojų susigundė išbandyti šią paslaugą, bet netrukus pasipylė neatsakingo skolinimosi istorijų. Žmonės skolinosi tiek, kiek tik jiems skolino, negalvodami, kaip reikės skolas grąžinti. Tuomet atsirado gajūs mitai apie kreditų internetu pavojus, žmonių išnaudojimą ir panašiai. Ir net sustygavus įstatyminę bazę, pradėjus kontroliuoti kreditus teikiančių bendrovių veiklą, sąlygas, palūkanas, vis dar diskutuojama apie tai, ar tikrai kreditas internetu yra gera verslo paslauga. Įdomiausia, kad nesvarbu, kiek neigiamų nuomonių apie kreditus išgirstama, ši paslauga rinkoje nepraranda populiarumo. Bendrovių kiekis nemažėja, jos tarpusavyje konkuruoja o vartotojams belieka išmintingai naudotis įvairiais pasiūlymais savo reikmėms patenkinti.

Skolinimasis internetu šiandien yra vienas populiariausių, nes tai leidžia gauti pinigų iš tiesų labai greitai, pateikti paraišką galima tiesiog iš namų, įdedant minimalias pastangas. Todėl kreditas internetu gali puikiai pasiteisinti tais atvejais, jei pinigų pritrūksta iki algos, ir taip pat tuomet, jei atsiranda nenumatytų pirkinių, kuriuos apmokėti tenka tuojau pat. Juk nusprendus pasiskolinti internetu, pinigai gavėją gali pasiekti greičiau nei per valandą. Didžioji problema yra tai, kad nors pinigai gali būti gaunami greitai, vis dėl to prieš skolinantis yra svarbu įvertinti, ar toks pasirinkimas iš tiesų palankus kiekvienoje individualioje situacijoje.

Pavyzdžiui, skolintis nevertėtų, jei pajamas gaunate nereguliariai ir nesate tikri, kada gausite atlyginimą. Nes kreditas internetu turi būti grąžintas laiku, sutartyje numatytais terminais. Taigi, tuo atveju, jei nesate dirbantis pagal darbo sutartį, gali būti atsisakyta paskolinti jums pinigų, nes neaišku, ar atėjus terminui, turėsite pajamų kredito grąžinimui. Taip pat kreditas internetu gali būti teikiamas tik tiems asmenims, kurie yra pilnamečiai, ir kurių finansinė istorija yra gera. Vadinasi, pradelsti įsiskolinimų vykdymai taip pat rodo, jog esate rizikingas klientas kreditoriui. Bet tai gali tapti ne tik kreditoriaus problema, bet ir kliento. Mat nesvarbu, kokio dydžio yra kreditas, jis vis tiek bet kokiu atveju turės būti grąžintas. Blogiausiu atveju, net ir su antstolių pagalba. Būtent todėl, kreditas internetu yra nuolat lydimas perspėjimo: skolinkitės atsakingai.

Kai kuriose bendrovėse, jei nutiktų taip, kad vėluotų atlyginimas, ar paprasčiausiai nutiktų kas nors nenumatyto, vieną kartą kreditą bus galima pratęsti. Bet apie tokią galimybę reikia pasidomėti dar prieš prisiimant finansinius įsipareigojimus. Kaip ir bet kurioje sutartyje, kurią pasirašote, visada yra svarbu perskaityti, kokios yra nustatytos sąlygos, ir, žinoma, visada būtina jų laikytis, jei norima, kad nekiltų jokių nesusipratimų.

Kreditas internetu tikrai gali būti patogu, kada netikėtai pristinga pinigų. Bet visada yra svarbu apgalvoti, ar nekils sunkumų grąžinti pasiskolintus pinigus. Atsakingai skolinantis visada galima išvengti tam tikrų netikėtumų, todėl prieš imdami kreditą visada pagalvokite apie tai, ar jį galėsite grąžinti iki tam tikros numatytos datos. Nes paimtas kreditas niekada nebūna problema tol, kol netampa negrąžintu kreditu.