SuperKreditai.lt

kreditai internetu

Kreditai internetu, laikas ir informacija

Greičiausiai būtų labai sunku rasti suaugusių žmonių, kurie nėra susidūrę su finansinėmis problemomis. Be abejo, tos problemos pas kiekvieną gali būti skirtingos. Pavyzdžiui, asmenims, gimusiems „su marškinėliais“ ar tiems, kurių pastangos darbinėje srityje atneša džiuginantį rezultatą pinigine forma, finansiniai nepritekliai yra kažkas labai tolimo. Bet net ir pasiturinčių žmonių biudžete iškyla piniginių problemų, nes jų poreikiai yra didesni. Didžioji visuomenės dalis deja yra ta, kuriai gaunamų pajamų nepakanka net minimalių poreikių patenkinimui. Tai ir pensininkai, ir studentai, ir minimalų atlyginimą gaunantysis. (Apie ilgalaikius bedarbius ar daugybę metų gyvenančius iš socialinių pašalpų – kita, atskira tema). Tie, kurie nuolat susiduria su pinigų trūkumu, neretai ir savo artimame rate neturi žmonių, kurie galėtų bet kada paskolinti pinigų ir padėti spręsti finansines problemas. Tad kreditai internetu tampa vienintele prieinama finansinių problemų sprendimo galimybe (bent jau laikina). Žinoma, tai nėra papildomos pajamos, tačiau kartais nedidelis kreditas gali padėti išvengti didesnių problemų.

Kadangi kreditai internetu yra finansinis įsipareigojimas, prieš naudojantis tokia paslauga reikia būti gerai susipažinus su visa informacija. Apie greituosius kreditus galima girdėti kiekvieną dieną, nes radijuje, televizijoje ar spaudoje nuolat skelbiamos viliojančios greitųjų kreditų bendrovių reklamos. Atrodo, kad viskas labai paprasta ir gražu. Tačiau reikia suprasti, kad reklamos ir turi būti viliojančios. Bet pradėjus rimtai svarstyti apie kreditą, pravartu susipažinti su objektyvia informacija. Reikia žinoti, kokie pavojai slypi greituosiuose kredituose, kokios pasekmės už laiku nevykdomus įsipareigojimus, į ką atkreipti dėmesį, imant kreditą ir t.t. Internete apstu nešališkos profesionalų nuomonės, tereikia skirti pakankamai laiko jos analizei. Taip pat nemažai detalios informacijos suteikiama ir pačių kreditus teikiančių bendrovių interneto svetainėse.

Nors kreditai internetu dažnai vadinami greitaisiais, yra paradoksas, kad negalima skubėti norint imti kreditą. Juk pavojinga yra finansinius sprendimus priimti impulsyviai. Pavyzdžiui, reikia atidžiai rinktis konkrečią kreditus teikiančią bendrovę. Kiekvienai iš jų reikės atsilyginti už paslaugą, tai yra mokėti nustatyto dydžio palūkanas. Tačiau skirtingi kredito teikėjai siūlo nevienodas kreditų sąlygas. Susipažįstant su jomis, internetas –  nepamainomas! Internete galima rasti internetinių svetainių, kuriose pristatoma dauguma paskolų teikėjų vienoje vietoje. Ten galima palyginti tokius duomenis, kaip minimali/maksimali kredito suma, grąžinimo terminas, palūkanų norma, šiuo metu galiojančios akcijos ir panašiai. O pasirinkus jums asmeniškai patraukliausią greitųjų kreditų bendrovę, būtina užsukti ir į jos internetinę svetainę bei dar išsamiau išanalizuoti siūlomas sąlygas bei kitus niuansus. Kreditai internetu gali sukelti tik tada, kai žmogus juos ima neatsakingai, nesusipažinęs su grąžinimo sąlygomis ir neapgalvojęs, kaip vykdys prisiimtus įsipareigojimus. Informacijos analizavimas gali padėti priimti racionalius sprendimus.