SuperKreditai.lt

greitas kreditas

Greitas kreditas gali būti išsigelbėjimu

Kaip elgtis su pinigais? Kaip juos uždirbti, kaip juos planuoti, taupyti, investuoti, kaip juos leisti? Didžioji dalis Lietuvos gyventojų tikrai užduotų tokius klausimus. Aiškinti apie tai, kad kartas nuo karto žmones ištinka įvairiausios finansinės problemos lengva, nes visi galime remtis finansine krize, mažais atlyginimais, didelėmis kainomis. Bet reikia pripažinti ir tai, kad mūsų šalies piliečiai ne vien tik nepasižymi itin aukštos kvalifikacijos finansiniu raštingumu, bet daugelis ne itin mėgsta taupyti pinigus, pasiryžę gyventi šiandien ir dabar, o kapstytis iš finansinių problemų rytoj. Nenorime pasakyti, kad vienoks ar kitoks požiūris į pinigus yra klaidingas, neteisingas, ar juo labiau žalingas – bet norime atkreipti dėmesį, kad finansinės bėdos ištinka daugumą. Būtent todėl visuomet reikia žinoti, kaip galima pasinaudoti tam tikromis alternatyvomis, susiklosčius aplinkybėms, kad individualią situaciją pagerintumėte akimirksniu.

Taigi, kalbant apie netikėtus finansinius sunkumus ir jų sprendimo alternatyvas šiai dienai, būtų sudėtinga rasti žmonių, kurie nei karto nėra girdėję apie paslaugą greitas kreditas. Juk šis pasiūlymas ne vien yra reklamuojamas kelis paskutinius metus praktiškai visais kanalais, bet jis ir diskutuojamas visur ir visada, o dar ir naudojamas masės vartotojų. Greitas kreditas šiandienos finansinių paslaugų rinkoje užima pakankamai aukštą poziciją. Deja, tai nėra paslauga, padedanti išsigelbėti nuo finansinių problemų visam laikui. Tai yra laikinas sprendimas tam tikroms finansinėms problemoms. Greito kredito prieinamumas, populiarumas ir reklama gali sukurti vaizdą, jog tai išeitis visiems ir visada. Bet daugiausia problemų atsiranda tada, kai vartotojai pamiršta, kad tai ne ilgalaikių problemų sprendimas.

Greitas kreditas nėra papildomos pajamos. Tai yra skolinti pinigai, kuriuos bet kokiu atveju teks grąžinti. Ir, pavyzdžiui, viena didžiausių vartotojų klaidų su greitaisiais kreditais yra tai, kad jie bando vienu kreditu dengti kitus kreditus. O tai yra labai pavojinga, nes kiekvienas kreditas yra apmokamas palūkanomis. Vadinasi, asmens, vieną kreditą dengiančio kitu kreditu, įsiskolinimai tik didėja. Nors tai, kad imant kreditą, nereikia nurodyti, kam jis bus panaudotas, dažnam vartotojui yra patogu, kitiems tai pakiša koją. Nes žmonės kartais linkę skolintis nemąstydami, jie priima impulsyvius sprendimus ir vengia mąstyti apie ateities planus ir įsipareigojimų vykdymą.

Kai kurie ir piktinasi, kad kreditai internetu vis dar yra suteikiami visiems, įskaitant ir tuos, kurie net nedirba. Tačiau dabar tai yra mitas, nes greitųjų kreditų bendrovių veikla vis labiau reglamentuojama įstatymais, paremtais atsakingo skolinimo politika. Bet tas reglamentavimas dar nereiškia, kad vartotojai gali nusimesti atsakomybę.

Taigi, greitas kreditas gali būti įvardintas kaip vienas geriausių sprendimų finansinių problemų situacijose, bet reikia nepamiršti atsakomybės, kuri privaloma, prisiėmus finansinius įsipareigojimus.